Zaznacz stronę

Reputacja wilka była przez lata niesłusznie niszczona. Utożsamiany w literaturze i filmie ze złem wcielonym, w rzeczywistości jest niezależnym, silnym i wytrwałym zwierzęciem stadnym dbającym o swoją „rodzinę”. Chcemy, by działalność marki WOLF HOUSE odmieniła sposób postrzegania tych budzących respekt zwierząt, dlatego wraz ze „Stowarzyszeniem dla Natury Wilk” postanowiła podjąć starania, by miejsce strachu zajęło zrozumienie niezbędnej roli wilka w ekosystemie.

Chcąc uświadomić oraz wprowadzić pozytywny obraz wilka do mainstreamu, Jeremi Sikorski wraz z team Avant oraz udziałem polskich celebrytów zaangażowali się w projekt WOLF HOUSE, w ramach którego marka m.in. sprzedając bluzy i t-shirty, z których część zysków będzie przeznaczona na ochronę wilka w polskich lasach.

Kampania samej marki inspirowana jest zdjęciami paparazzi amerykańskich gwiazd, przyłapanych na ulicach, w codziennych sytuacjach. Wszyscy zakochaliśmy się w wysokiej jakości ubraniach, wychodzisz z domu w bluzie i nadal wyglądasz awesome.